Preview

Випалені хімічно

Майстер/Ведучий: RangerNCR

Ціна: 250 грн.

avatar
Вони називають це "Гратіс".
Речовина невідомого походження. Липкий, тягучий і солодкуватий джем, що наче тане ще від погляду, ніби й сам прагне поскоріше бути проковтнутим, втертим в десна, розмазаним по шкірі чи будь-яким іншим чином спожитим.
Влада Воллу пильно стежить і одразу присікає наркоторгівлю. Звісно, погляд Лорда-Губернатора не завжди може сягнути на нижчі рівні, чи тим більш в глибини підвулика, де не ступають навіть ноги Дозорних Махарія.
Адже кожен наркотик, окрім тимчасового і примарного задоволення, несе в собі розпад, гниття, смерть — і що найгірше — зниження ефективності роботи. В тісному графіку світу-вулика нема їм місця, адже кожна хвилина робочого часу працівника належить Імперіуму, і має бути повністю віддана на благо Людства.
Але Гратіс не такий. Він не руйнує, він створює. Наче священне масло Омнісії, що заспокоює дух Машини і налаштовує непокорний механізм, Гратіс оптимізує і сповнює сил людину, надихаючи її на роботу, і запалює сердце навіть найгіршого нероби, що раніш не міг протриматися на ногах навіть коротку десятигодинну зміну. Дарує точність і вправність рухів, зменшує біль і уподібнює до ідеальної шестерні в механізму численних мануфакторіїв.
Викликана ним залежність навряд чи і здаватиметься недоліком при таких чарівних ефектах.

Але звідки він взявся? Хто і як його виробляє? Як було досягнуто такого чудодійного ефекту і чи можливо його відтворювати? Чим ризикують ті, хто приймає його? Та чи стане Гратіс благословенням сектору, щоб дозволить віддавати небачені раніше об'єми десятини на благо Імперіуму, чи навпаки, є лиш симптомом чергової із незчисленних йому загроз?

Всі ці питання в думках імперської еліти. А вам назначено здобути на них відповіді.

Для запису пишіть в телеграм: https://t.me/RangerNCR
Cистема -- Imperium Maledictum
Граємо в клубі Playhard, ціну клубу враховано. 
Шо: Warhammer 40k
Де: КИЇВ
Коли: 25 квітня 2024Час: 14:00
Гравці: 0+4 / 5

Підтримати проект:

monobank
Про ЕНЕРІ
Партнери

Соц. мережі:

Над проектом працювали:

@shoshanna_5 - допомога з текстами

@Lootgvfr - найскладніше на бекенді

@lehenshtein - все інше